Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

net ir aš pasipiktinu straipsniais

http://www.delfi.lt/vasara/naujienos/skaityk/liemenelei-tare-ne-ir-stipriai-pasigailejo.d?id=65020533

Esu lengvai šokiruota šio straipsnio. Tikriausiai dėl to, kad pati keletą metų veik nenešioju liemenėlių - be jų man patogiau, ir, kas be ko, sveikiau (statistiškai liemenėlės nešiojimas pakelia riziką susirgti krūties vėžiu apie 10%).
Tai, kas mane liūdina ir šokiruoja - kad liemenėlės nenešiojimas yra laikomas provokacija, maištavimu.
Iš straipsnio aprašymo galima susidaryti nuomonę, jog žmogus be liemenėlės - tai žmogus be išvis jokių drabužių viršutinėje savo kūno dalyje, nuogas vaikštantis gatvėje.
Tas gana keista, nes dažniausiai nedėviu net drabužių su iškirptėmis, ir dauguma atveju sunku apskritai pasakyti, kada žmogus be liemenėlės. Psichologės komentaras, kad tam tikros kūno vietos saugomos mylimiesiems man tik patvirtina įspūdį: be liemenėlės - tai be drabužių apskritai, nes mat, Tu jau iššaukiantis ir jau tą savo krūtinę visiems rodai.
Apie nuogą krūtinę po palaidine: "būti be liemenėlės - nepadoru". R'ly? Seriously? Jis čia inspektuoja visas palaidinių medžiagas ir rūšis? Per visur kiaurai persišviečia?
Jėzau.
Atsigaukit, žmonės.
uh

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Dalykai, kuriuos girdžiu kas dieną

Pažiūrėk į

O tu nemanai, kad tau atsibos tie auskarai?

Nustok dažyt plaukus, nupliksi

Ilgi buvo gražiau

Mama, pažiūrėk į jos plaukus (nuostaba)

Ilgi buvo gražiau

Augink, tik nekirpk

Kada tu suaugsi?

Jėzau, negaliu žiūrėt!

O neskauda?

Tai kodėl tu taip save žaloji?

Tau gal dėmesio trūksta

Tokie, va, kaip tu, tenai eina

Visai nušiurę, atsiaugink (nušiurę, beje, nuo vaikystės)

Tokios tašės tiktai vaikams

Visai nuprotėjai

Aš galvojau, mano anūkėlė jau suaugo, jau nebe mėlynais plaukais, o va nusiėmei kepurę ir...