Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Įspūdžiai Nr. 1 || Razauskas ir grupė @ Tamsta

    Mažne pats geriausias dalykas pasaulyje yra dušas. Žinau, mano geriausių dalykų pasaulyje sąrašas keičiasi greičiau, negu kai kieno - pirštais nebadysim - sąračas, o tai - jau didelis pasiekimas.
Bet juk ir natūralu, kad sakau tai tik ką išėjusi iš dušo, kuris atgaivina ir grąžina, atneša atgal į ramią namų erdvę.

    Šiandien, taip netikėtai, kaip gegužę ateina vasara - pala, ne taip ir netikėtai -, atsidūriau Domanto Razausko (ir) grupės koncerte "Tamstoje". Nepaisant stebuklingo bilieto "pastatymo" (Gabija, Tu esi spindulėlis, ačiū, kai būsiu turtinga - grąžinsiu), iš paskos sekęs egzistencialistinis klausimas buvo "ar įpusėjus koncertą palikti erdvę ir eiti balsuoti autobusų, ar pasilikti ir tikėtis kažkokiu būdu grįžti?". Kadangi aš šeštadienio ryte dirbu tik nuo devintos ryto, nutariau, kad žymiai nuostabiau buvo pasilikti. (Neklauskit, pati savim didžiuojuosi).


    Turbūt pirmąsyk su savo vargšu ne daug pritraukiančiu objektyvu naršiau visas erdves, ieškojau spalvų ir balansų taip rimtai - kad būtų ką atiduoti ir parodyti. Gal net pirmąsyk nesijaučiau kažką praleidžianti, kolei sekiau pro aparato akutę, laukdama tų vertų įamžinti momentų, tuo pačiu išlaikydama tą padorios etikos ir nuoširdumo ribą, kai kritiniais momentais ISO iškyla iki 12 600, tačiau blykstė per visą koncertą būna paleidžiama porą kartų

    *šioje vietoje įrašą pertraukia autorės atsistojimas, mat, ji girdi katę valgant kažką keisto ir neaiškaus. Pakilus išaiškėja, kad tai šiandien Gabijos palikta laukinių gėlių puokštelė, jau spėjusi sudžiūti ir nusimesta katės. Žiūriu į augalus ir galvoju, kas čia gali būt nuodingo, kas ne. Pagailiu katės, ištraukiu jai vieną smilgą, o visa kita išmetu, skanaus.*

    Blykstė per visą koncertą paleidžiama tik porą kartų. Kokybės atžvilgiu "sutaupytos" nuotraukos užtrat - žavios. Ir nors vargu, ar jų tokių daug iš viso to apšvietimo ir turbūt kelių šimtų fotografijų medžiagos, bet keletas tokių, kad išsižioji dar vietoje.

    Pradžiai užtektinai. Suvokus, kad už penketo valandų reikės dirbti. Įspūdžiai nr. 2 rytoj, o tas rytojus yra jau šiandien.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…

Dalykai, kuriuos girdžiu kas dieną

Pažiūrėk į

O tu nemanai, kad tau atsibos tie auskarai?

Nustok dažyt plaukus, nupliksi

Ilgi buvo gražiau

Mama, pažiūrėk į jos plaukus (nuostaba)

Ilgi buvo gražiau

Augink, tik nekirpk

Kada tu suaugsi?

Jėzau, negaliu žiūrėt!

O neskauda?

Tai kodėl tu taip save žaloji?

Tau gal dėmesio trūksta

Tokie, va, kaip tu, tenai eina

Visai nušiurę, atsiaugink (nušiurę, beje, nuo vaikystės)

Tokios tašės tiktai vaikams

Visai nuprotėjai

Aš galvojau, mano anūkėlė jau suaugo, jau nebe mėlynais plaukais, o va nusiėmei kepurę ir...