Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

II

Iš gilaus poetiškumo ir paprasčiausio norėjimo tęsiu "what's in my phone" seriją su komentarais iš dabarties.

Sueiga apie gerąjį darbelį - o dar geriau būtų tai aprašyti kaip "gerojo darbelio sueiga". Skautuose dabar esu visai tūsinanti vadovė ir dirbu su vilkais: berniukų gauja nuo septynerių iki dešimties/vienuolikos. Skautuose mes turim tokią koncepciją: kasdien padaryti po gerą darbą ar darbelį, kurio niekas padaryti neprašė. Dabar kai pagalvoju, taip suformulavus atrodo, jog galima daug blogo pridirbti, nežinant, ko žmogui reikia. Bet šiaip smagu. Kažkada reiks surast kam čia nuveikus gerąjį darbelį ir įkinkyt visus vaikus.

Suprasti gali tik patyręs - užrašai jau įvykdytam blogo įrašui apie tai, kaip empirikai ir racionalistai, mažne patys to nepastebėdami, bendradarbiauja ir semiasi vieni iš kitų. Įrašą galite rasti čia: http://cielo-van.blogspot.com/2014/10/kaip-elgtis-vaistinese.html

Tada eina keturi iš eilės įrašai su vardų trumpiniais vaikų, kurie tos savaitės trečiadienį susimokėjo už irgi jau praėjusią rudeninę stovyklą, iš kurios kelias nuotraukas galima pamatyti mano vis naujai gimstančiame mažyčiame foto bloge: http://siekiu.blogspot.com/2014/10/akimirkos-is-skautu-sezono-uzdarymo.html

Ir visus mūsų sakinius palydėdavo "man atrodo" - pirma, ką turiu paminėti, yra tai, kad mano klaviatūros m raidė šiuo metu daug kažko prisirinkusi ir ji beveik atsisakė atsirasti žodyje "mūsų". Ir tad šis gražus poetinis sakinys vos netapo juokingu. Ir visgi. Kartais smagu nuolatos šnekėtis apie dalykus, dėl kurių nesi tikras, ypač tais momentais, kai nesi tikras dėl visko. Tačiau esi visados tikras, kad tau taip atrodo.

Romain Gary -  vis matau užrašyta vienur kitur, stotelių paviljonuose. Klaikiai girdėta. Norėjau sau priminti, kas jis toks. Ir dabar, kai jau prisiminiau (tik ką išnaudojau internetinį žinių tinklą tam tikslui), suvokiau, kad nesuvokiu, ką gali reklamuoti tieji stendai, kai tuo tarpu ponas rašytojas prancūzų diplomatas yra ... miręs.

Krosiukas Narbuto - priminimas sau parašyti apie vaikinuką, kuris smagiai bėga krosą netoli Narbuto stotelės ir tada, šią itin judrią gatvę, ramiai krosiuku perbėgo mažne visai išilgai ir be jokio skubėjimo. Taip, čia dar prieš tas pastarasias nelaimes, tiesiog mano šaltiniai visuomet vėluoja masiškai skaitmenizuotis.

Certifiable idiot - iš kaži kur ištraukiau šitą frazę. Ko gero filmas/straipsnis ar pan. Įsimintina. Ne, kol kas nenaudojau. Bet turbūt galima save tokia guosti labai susimovus. At least that is certifiable now.

- Nu, idėjiniai menininkai turi rimtų finansinių problemų - #dialogai, bijau sumeluot, bet, manau, vieno iš pažįstamų darbas. Tfu, tai yra frazė.

- Skaitai eidama? - Apparently, kai mėgini savo sort of kolegai pasigirti, kad jau visai awesome skiri spalvas ir dabar, rudenėjant, kai pavakarėj eidama skaitau knygą, jaučiu gan mėlyną white balansą...
- Tu eidama skaitai knygas? - pasigirsta, man dar nenuėjus iki geriausios pasakojimo vietos.

Susipažinkite - vibracija - vis dar ketinu parašyti gidą žmonėms, nesuvokiantiems, kaip išsijungti telefono garsą. Jeigu nemokat naudotis ir nežadat išmokt, meskit į sieną. Gretimo namo. Nuo stogo. You don't need it anyways.

Įrašo epilogas - tai įrašas telefone, kuriuo prasidėjo idėja paskleisti pasaulio žmonėms, kaip aš organizuoju įrašus savo telefone, ką aš ten rašau ir kodėl, ir ko ten galima ar negalima rasti. Tiesiog toks įrašas, koks topteli galvon retsykiais, kai pasijauti kaži ko savyje prikaupęs:

Beveik atrodo, kad lija, nematau, bet lieku šlapias, palaipsniui paliestas gyvenimo, nebesupakuojamas atgal į dėžę ir nebeįvertinamas.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Apie homofobiją, žmogaus teisę į orumą ir profesinę (ne)etiką

Šiandien Facebook paskyroje Psichologė Ramunė Murauskienė (sunku išties sužvejoti jos diplomą, jei ji jį turi, nes nepriklauso LPS) atsirado įrašas, kuriame moteris nesmerkia, "bet" kalba apie dviejų moterų meilę ir geismą. Jei pats įrašas iš principo ir nediskredituoja visų homoseksualių asmenų situacijos, įvardydamas tik konkretų atvejį su dvejomis "pasimetusiomis" merginomis, kur dar galima ieškoti dviprasmiškumo,  tolesni psichologės komentarai yra stačiai homofobiški. Homoseksualūs žmonės vadinami ligoniais, turinčiais sutrikimų, žmonėmis, nuo kurių reikia apsaugoti savo vaikus.

Parodžius poniai pirštu į jos komentarus, kad tai - homofobija, ji skėsčioja rankomis ir visiems iš eilės teigia, kad kas ką nori matyti, tas tą ir mato, o ji, matai, nieko nesmerkia. Į kitų komentarus atsako, kad pašnekės su jais tada, kai jie patys turės vaikų (lyg tai kuo būtų susiję). Nebelabai lieka ką daryti tada, kai pradeda komentuoti heteroseksualios orientacijos asmenys, tur…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…