Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kuo mes tikime

Manau, kad yra dvi skirtingos frazės, kuriomis žmonės vadovaujasi. Tikiu, kartais jos yra maišomos:

  • daryti tai, ką nori daryti
  • daryti tai, kuo tiki
Daryti tai, ką nori daryti gali būti ir frazė numeris du. Bet ne visi mūsų norai yra tai, kuo išties tikime ir kuo norime būti. 
Daryti tai, ką nori, gali reikšti ir užsimaniau picos, pasidariau picą, užsimaniau suknelės, nusipirkau suknelę. Tai irgi yra tai, ko Tu nori, bet noras norui nelygu.
Tikiu, kad kiekvienas turėtų gyventi pagal tai, kuo tiki. Nepinu į šitą sąvoką jokių religijų. Pinu idėjas. Jūsų asmenines idėjas. Kaip manote, kad būtų gerai elgtis? Kas jums atrodo teisinga?
Tikiu, kad pagal tai reiktų gyventi, o juk pagal tai galima nugyventi bene kiekvieną savo gyvenimo minutę, pradedant nuo išmetamos šiukšlės ir baigiant bendravimu su kaimyne. Tikiu, kad tai ne tik daro žmogų laimingu, bet ir jo gyvenimą - prasmingu. Tas vienas gyvenimas nėra taip ilgai, kad spėtum pagyventi ir kaip kiti iš Tavęs tikisi, ir kaip iš tiesų turėtum.
Ir niekas kitas nenugyvens Tavo gyvenimo taip, kaip pats galėtum nugyventi.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…

Dalykai, kuriuos girdžiu kas dieną

Pažiūrėk į

O tu nemanai, kad tau atsibos tie auskarai?

Nustok dažyt plaukus, nupliksi

Ilgi buvo gražiau

Mama, pažiūrėk į jos plaukus (nuostaba)

Ilgi buvo gražiau

Augink, tik nekirpk

Kada tu suaugsi?

Jėzau, negaliu žiūrėt!

O neskauda?

Tai kodėl tu taip save žaloji?

Tau gal dėmesio trūksta

Tokie, va, kaip tu, tenai eina

Visai nušiurę, atsiaugink (nušiurę, beje, nuo vaikystės)

Tokios tašės tiktai vaikams

Visai nuprotėjai

Aš galvojau, mano anūkėlė jau suaugo, jau nebe mėlynais plaukais, o va nusiėmei kepurę ir...