Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Savaitės apžvalga

Savaitė buvo rimta. Vis dėbsojau, kam čia galėčiau pagelbėti ir prisidėti prie pilietinės akcijos "pametei" (apie ją galite paskaityti čia ).
Taip pat pirmąsyk gavau holivudinių filmų tipo kavą: liesą latte be kofeino. Už išverstą tekstą. Buvo verta. Dabar man tokią tik Aivaras skoloj, kai bus Vilniuje.
Pirmadienį parai parsiradau į Šiaulius unikaliu balsavimo kelyje būdu. Sutikau daug žmonių, pravažinėjau dviratuką, prasikeikiau, kad tokiu karštu oru nutariau pasivažinėti, bet šiaip buvo nesvietiškai gerai.

Kliuvo garbė tyčia ir netyčia daug ką sutikti, taip pat pirmąsyk pasibūti su Šiaulių Fotoklubu, pamatyti, kas ten per žmonės, likau patenkinta ir sužavėta. Pasirodo, jie visi žmonės, kaip ir visi kiti žmonės. Jie tiesiog fotografuot moka :)

Katė glaustosi į šoną, gaila ją savaitei palikti nuobodžiauti, ryt ryte išskrendam į Paryžių. Tai tiek va. Pabaigt darbus, susikraut šmutkes, kažkokiu būdu nusipirkt juostelių maximoj, kai artimiausioj maximoj juostelės baigės ir į Paryžių.
Nesitikėkit, kad iš ten žadu daug postinti, atrašinėti, skambinėti, bla bla bla etc. Žadu būti Paryžiuje gerokai daugiau negu šimtu procentų. Va tokia ir buitinė savaitės apžvalga.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Dalykai, kuriuos girdžiu kas dieną

Pažiūrėk į

O tu nemanai, kad tau atsibos tie auskarai?

Nustok dažyt plaukus, nupliksi

Ilgi buvo gražiau

Mama, pažiūrėk į jos plaukus (nuostaba)

Ilgi buvo gražiau

Augink, tik nekirpk

Kada tu suaugsi?

Jėzau, negaliu žiūrėt!

O neskauda?

Tai kodėl tu taip save žaloji?

Tau gal dėmesio trūksta

Tokie, va, kaip tu, tenai eina

Visai nušiurę, atsiaugink (nušiurę, beje, nuo vaikystės)

Tokios tašės tiktai vaikams

Visai nuprotėjai

Aš galvojau, mano anūkėlė jau suaugo, jau nebe mėlynais plaukais, o va nusiėmei kepurę ir...