Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Ką reiškia gyventi su kate

     Kad kiti neprisikabintų: ką man reiškia gyventi su kate.
Taigi, nepamenu kada, bet taip nutiko, kad mūsų bute atsirado mielas, minkštas, švelnus ir labai pailgas padaras, kuris vis dar auga į ilgį.
Ką reiškia su tokiu po vienu stogu gyventi? Daug visokių dalykų. Pirmiausia reikia mest į šonus visus mielus stereotipus, tokius kaip kad katė bus miela ir visas naktis miegos jum prie kojų. Nebūna taip, katės naktiniai padarai. Taip, jos dažnai snaudžia prie kojų, bet būna ir kad intensyviai ir super įkyriai medžioja musę vidury nakties, šokinėdama per visas kliūtis, kurias tik randa, ir tuo metu Jūs tai katei esate ne kas kita kaip tik dar viena kliūtis.
     Katės dažnai turi kiekviena savotiškų kaprizų, mūsiškė irgi tokių specifinių turi. Žymiausias iš jų - pasitraukti savo vandens dubenėlį kur nors į šoną prieš iš jo geriant/lakant. Dėl šito reikalo mes jai net keramikinį dubenėlį nupirkom kad nebestumdytų, bet ir tai nepadeda. Matyt, katė nori, kad būtų labai švaru aplink jos dubenėlį, ir išverst pusę jame esančio vandens ant žemės jai atrodo pats radikaliausias sprendimas.

Iš esmės, man, gyventi su kate reiškia liudyti labai daug "iš koto verčiančių" momentų, pradedant keistais katės skleidžiamais garsais, kai spokso į balandį už lango ir baigiant visais tais netyčiniais liežuvio rodymais, kai katė pati nesuvokia, kad tuo metu rodo liežuvį. Žiauriai mieli minkšti pūkuoti padarai. Taip, kartais sujaukiantys namus ar neduodantys išsimiegoti. Bet ar taip ar taip per gyvenimą vis tiek ir namai kartais susijaukia, ir išsimiegoti negaunam.Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Apie homofobiją, žmogaus teisę į orumą ir profesinę (ne)etiką

Šiandien Facebook paskyroje Psichologė Ramunė Murauskienė (sunku išties sužvejoti jos diplomą, jei ji jį turi, nes nepriklauso LPS) atsirado įrašas, kuriame moteris nesmerkia, "bet" kalba apie dviejų moterų meilę ir geismą. Jei pats įrašas iš principo ir nediskredituoja visų homoseksualių asmenų situacijos, įvardydamas tik konkretų atvejį su dvejomis "pasimetusiomis" merginomis, kur dar galima ieškoti dviprasmiškumo,  tolesni psichologės komentarai yra stačiai homofobiški. Homoseksualūs žmonės vadinami ligoniais, turinčiais sutrikimų, žmonėmis, nuo kurių reikia apsaugoti savo vaikus.

Parodžius poniai pirštu į jos komentarus, kad tai - homofobija, ji skėsčioja rankomis ir visiems iš eilės teigia, kad kas ką nori matyti, tas tą ir mato, o ji, matai, nieko nesmerkia. Į kitų komentarus atsako, kad pašnekės su jais tada, kai jie patys turės vaikų (lyg tai kuo būtų susiję). Nebelabai lieka ką daryti tada, kai pradeda komentuoti heteroseksualios orientacijos asmenys, tur…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Lyčių lygybė ir smurtas šeimoje

Šiandien viename dideliame USA forume aptikau diskusiją, kuri yra dovana, duodanti dar ir dar (the gift that keeps on giving, taip skant). 
Klausimas forume skambėjo taip: jei moteris muša vyrą, ar jis turi teisę suduoti jai smūgį gindamasis?
Iš tos diskusijos supratau keletą dalykų:
1) Žmonės nežino, kas yra savigyna 2) žmonės nežino, kas yra lyčių lygybė 3) žmonės nežino/nesupranta etikos normų kurias reprezentuoja esami įstatymai.
Truputis USA statistikos, kadangi ir diskusija vyksta USA forume:
Lokaliai:
2017m. Baton Rouge, LA, įvykdyta 14 žmogžudysčių, siejamų su smurtu šeimoje. Tai yra 19% teritorijoje iš viso įvykdytų žmogžudysčių. Penktadalis. 10 iš 14 aukų šeimose smurtas buvo praneštas anksčiau.  USA mastu: Pagal FBI, moteris šeimoje patiria smurtą kas 15 sekundžių.Kas ketvirta moteris ir kas septintas vyras kenčia nuo stipraus smurto šeimoje. Besidomintiems, iš tikrųjų labai daug įvairios statistikos galima rasti Bureu of Justice puslapyje.

Kaip žmogus, kuris nesupranta, kaip…