Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip mes beveik pametėm savo čelininkę

    Taigi, teko didžiulė garbė apsilankyti festivalyje Purpurinis Vakaras. Buvom nuvežti ir turėjome galimybę matyti penktadienio vakaro programą. Garsistas nuo kažkurios vietos ėmė labai fantastiškai dirbti, vakaro koncerto apšvietėjas irgi buvo tiesiog fantastiškas. (Turbūt jau seniai nesu mačiusi tokio apšvietimo darbo, buvo beprotiškai gražu).
     Taip pat teko garbė apsilankyti naktiniuose skaitymuose Anykščių bibliotekoje - skaitymuose ir grojimuose. Buvo smagu, daug apšvietimo, kurio neįveikė Gabrielės fotoaparato objektyvas, ir niekaip tinkamai nesuinterpretavo.
Girdėjom gerų eilėraščių apie gerus poetus. Buvo kavos ir arbatos.
Be abejo, susipažinom su daug įdomių žmonių (gal net keletą vardų atsimenu).

Paryčiais, pasibaigus skaitymams, keliavom "pasitikti saulės" iš bibliotekos į slėnį, kuriame stovi Purpurinio Vakaro palapinių miestelis. Būtų labai gerai, jei ne tai, kad saulė kilo absoliučiai priešingoj pusėj. Bet idėjiškai buvo gražu. Gavom košės, kuri buvo pakankamai aštri, kad ne vienam pragraužtų vienkartinės lėkštės dugną, arbatos, kurią buvo galima pavadinti "diabetas stiklinėje" (aut.past. - šios frazės autorius ne aš).

Žodžiu, prisiminimai geri (kaip tik dabar Justiniškėse už lango vietoj audros griaudėja fejerverkai).
Po to buvo labai visai šalta, susigūžus ieškojau šilto guolio, Gabrielė (ta pati, kurios fotoaparatas) mėgino priverst žmones padaryt dvi vaikiškas mankšteles ir pažaist gaudynių. Toliau sėdėjau.

Tuomet Tomas pasiūlė, kad, kad būtų greičiau ir šilčiau, grįžtume prie bibliotekos, nes ten jau turėtume rasti vairuotoją - t.y. greičiau sulįsim į mikriuką. Taigi jau beveik lipame visi į tą nuostabų mikriuką, ir man galvoje dingteli tokia paprasta, niekuo neypatinga mintis, kurią drįstu išreikšti garsiai: "o kur Guoda?"

O tuo metu Guoda, kurią akivaizdžiai pamiršom ir kurios vooooos nepalikom kaip tik pabudo palapinių miestelyje ir ėmė skambinti mums.

Štai taip mes vos nepalikom savo violončelininkės šįryt kažkur Anykščiuose.
O grįžę pavalgėm nuostabius nuostabius pietus, apie kuriuos turbūt vėliau.

Ačiū.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Apie homofobiją, žmogaus teisę į orumą ir profesinę (ne)etiką

Šiandien Facebook paskyroje Psichologė Ramunė Murauskienė (sunku išties sužvejoti jos diplomą, jei ji jį turi, nes nepriklauso LPS) atsirado įrašas, kuriame moteris nesmerkia, "bet" kalba apie dviejų moterų meilę ir geismą. Jei pats įrašas iš principo ir nediskredituoja visų homoseksualių asmenų situacijos, įvardydamas tik konkretų atvejį su dvejomis "pasimetusiomis" merginomis, kur dar galima ieškoti dviprasmiškumo,  tolesni psichologės komentarai yra stačiai homofobiški. Homoseksualūs žmonės vadinami ligoniais, turinčiais sutrikimų, žmonėmis, nuo kurių reikia apsaugoti savo vaikus.

Parodžius poniai pirštu į jos komentarus, kad tai - homofobija, ji skėsčioja rankomis ir visiems iš eilės teigia, kad kas ką nori matyti, tas tą ir mato, o ji, matai, nieko nesmerkia. Į kitų komentarus atsako, kad pašnekės su jais tada, kai jie patys turės vaikų (lyg tai kuo būtų susiję). Nebelabai lieka ką daryti tada, kai pradeda komentuoti heteroseksualios orientacijos asmenys, tur…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Lyčių lygybė ir smurtas šeimoje

Šiandien viename dideliame USA forume aptikau diskusiją, kuri yra dovana, duodanti dar ir dar (the gift that keeps on giving, taip skant). 
Klausimas forume skambėjo taip: jei moteris muša vyrą, ar jis turi teisę suduoti jai smūgį gindamasis?
Iš tos diskusijos supratau keletą dalykų:
1) Žmonės nežino, kas yra savigyna 2) žmonės nežino, kas yra lyčių lygybė 3) žmonės nežino/nesupranta etikos normų kurias reprezentuoja esami įstatymai.
Truputis USA statistikos, kadangi ir diskusija vyksta USA forume:
Lokaliai:
2017m. Baton Rouge, LA, įvykdyta 14 žmogžudysčių, siejamų su smurtu šeimoje. Tai yra 19% teritorijoje iš viso įvykdytų žmogžudysčių. Penktadalis. 10 iš 14 aukų šeimose smurtas buvo praneštas anksčiau.  USA mastu: Pagal FBI, moteris šeimoje patiria smurtą kas 15 sekundžių.Kas ketvirta moteris ir kas septintas vyras kenčia nuo stipraus smurto šeimoje. Besidomintiems, iš tikrųjų labai daug įvairios statistikos galima rasti Bureu of Justice puslapyje.

Kaip žmogus, kuris nesupranta, kaip…