Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Remkime gražias idėjas

     Smagu, kai vyksta gražios iniciatyvos. Nors lietuviškas požiūris dažniausiai ir yra "kam reikia, tas susiras", bet manau, kad tokias iniciatyvas reikia traukti iš underground'o / pogrindžio. Kodėl? Visų pirma - nes ne visi žino, ko jiems reikia ir plačiojoje žiniasklaidoje ir kultūroje sklindant rimtam bukumo lygmeniui nelabai ir turi iš ko rinktis. Ir, nors ir nereiktų būti pasyviam ir mėginti ieškoti, bet, manau, kiekvienas gyvenime esam bent vieną kartą atsidūrę vietoje, ir tik tada supratę, kad jau seniai turėjome ten atsidurti. Todėl dalykais, ypač kurie slypi giliai ar kuriuos nėra lengva išreikšti, dalintis yra praktiškai gyvybiškai būtina.
     Todėl šiandien noriu pasidžiaugti kas dvi savaites išleidžiamu "pozityvaus gyvenimo gidu" - žurnalu "raktas". 1,90Lt už krūvą dvasinių žinių, pateiktų visiems suprantama forma, manau, nėra baisiai didelė kaina.
     Mažytis žurnalo apibūdinimas: "dvisavaitinis žurnalas apie laimę, sėkmę, sveikatą, dvasingumą". Ir apskritai, materialiame pasaulyje, kur už paslaugas pageidautina atsiskaityti pinigais, tą laikraštį su idėjomis dar reikia ne tik atspausdinti, bet ir išvežioti :)
     Man asmeniškai kai kurie numeriai truputį šiaip sau, kai kurie labai įdomūs, bet bet kuriuo atveju verti rėmimo. Todėl jei pamatau - visuomet pagriebiu, ir, daugiau ar mažiau, randu ką paskaityti.
     Jei manote, kad nesate dvasingas ir šių žinių jums nereikia - sveikinu, šis žurnalas yra kaip tik jums, tad pagalvokite dar kartą. Jei manote, kad domitės dvasinėmis žiniomis - jis irgi jums.
     Labai džiugu, kad šiame kapitalistiniame skubėjimo pasaulyje mažyčiu šio žurnalo šūkiu tampa tai, kad save (o tuo pačiu ir visa apie save) galima keisti lėtais ir mažais žingsneliais, mažulyčiais naujais įpročiais, neužimančiais nė dešimties minučių, kuriems šiame skubėjimo pasaulyje įmanoma be problemų rasti ir laiko, ir pastangų ir baisiai nerimaujančioms mamoms, ir stresuojantiems verslininkams (beje, apie stresą šiame numeryje rašo daug). Nežinau, kaip dėl kitų prekybos vietų, bet kartais "Raktą" tikrai matau maximose ir visada spaudos kioskuose. Remkime gražias idėjas!


Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Apie homofobiją, žmogaus teisę į orumą ir profesinę (ne)etiką

Šiandien Facebook paskyroje Psichologė Ramunė Murauskienė (sunku išties sužvejoti jos diplomą, jei ji jį turi, nes nepriklauso LPS) atsirado įrašas, kuriame moteris nesmerkia, "bet" kalba apie dviejų moterų meilę ir geismą. Jei pats įrašas iš principo ir nediskredituoja visų homoseksualių asmenų situacijos, įvardydamas tik konkretų atvejį su dvejomis "pasimetusiomis" merginomis, kur dar galima ieškoti dviprasmiškumo,  tolesni psichologės komentarai yra stačiai homofobiški. Homoseksualūs žmonės vadinami ligoniais, turinčiais sutrikimų, žmonėmis, nuo kurių reikia apsaugoti savo vaikus.

Parodžius poniai pirštu į jos komentarus, kad tai - homofobija, ji skėsčioja rankomis ir visiems iš eilės teigia, kad kas ką nori matyti, tas tą ir mato, o ji, matai, nieko nesmerkia. Į kitų komentarus atsako, kad pašnekės su jais tada, kai jie patys turės vaikų (lyg tai kuo būtų susiję). Nebelabai lieka ką daryti tada, kai pradeda komentuoti heteroseksualios orientacijos asmenys, tur…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Lyčių lygybė ir smurtas šeimoje

Šiandien viename dideliame USA forume aptikau diskusiją, kuri yra dovana, duodanti dar ir dar (the gift that keeps on giving, taip skant). 
Klausimas forume skambėjo taip: jei moteris muša vyrą, ar jis turi teisę suduoti jai smūgį gindamasis?
Iš tos diskusijos supratau keletą dalykų:
1) Žmonės nežino, kas yra savigyna 2) žmonės nežino, kas yra lyčių lygybė 3) žmonės nežino/nesupranta etikos normų kurias reprezentuoja esami įstatymai.
Truputis USA statistikos, kadangi ir diskusija vyksta USA forume:
Lokaliai:
2017m. Baton Rouge, LA, įvykdyta 14 žmogžudysčių, siejamų su smurtu šeimoje. Tai yra 19% teritorijoje iš viso įvykdytų žmogžudysčių. Penktadalis. 10 iš 14 aukų šeimose smurtas buvo praneštas anksčiau.  USA mastu: Pagal FBI, moteris šeimoje patiria smurtą kas 15 sekundžių.Kas ketvirta moteris ir kas septintas vyras kenčia nuo stipraus smurto šeimoje. Besidomintiems, iš tikrųjų labai daug įvairios statistikos galima rasti Bureu of Justice puslapyje.

Kaip žmogus, kuris nesupranta, kaip…