Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

keturi kebabai per pusantros minutės

     Ne, šis mano įrašas nėra receptas. Balandžio 25ą dieną A. Mickevičiaus bibliotekoje įvyko koncertas dpoezija.lt "meet'ui"/susitikimui, kuris kasmet vyksta Giruliuose, paremti.
     Visa, kas susiję su neformalia dpoezija.lt bendruomene taip pat yra savotiškai neformalu. Pavyzdžiui, koncertas (nors ir iš vedėjų trūkumo) neturėjo vedėjo. Nulipdamas nuo scenos žmogus pristatydavo kitą užlipantį. Koncertas buvo stebėtinai nerišliai įdomus, atlikėjai beprotiškai skirtingi. Niekas niekur neskuba, renginys, žinoma, neprasideda laiku... ir panašiai. Į tą pusę vyksta ir jų susitikimai Giruliuose. Šiaip gana įdomus reikalas, o, negana to, dar ir kiekvienam prieinamas, + šalia jūros. Miegmaišis + palapinė + maistas + gera kompanija ir marš į Girulius šių metų rugpjūčio 3-4d.!
Nežinančius kelio mielai pagiduos, su visais muzikantais skaitysis kaip su lygiais. Nori užlipti ant neformalios dpoezijos scenos? Registruokis. Tiesa, dėl registracijos irgi nelabai neformaliai aišku kaip ir kas, bet manau jums į šį klausimą atsakys dpoezija.lt susitikimo Giruliuose grupė štai čia ---> https://www.facebook.com/groups/208054795992193/?fref=ts

     Kaip supratote, jei paskutinę akimirką pasikeis planai, ant jūsų niekas irgi labai nepyks ir baudžiamojon atsakomybėn nepatrauks. Na, o pasiklausyti ir prie laužo susipažinti su žmonėmis, kurių muzikos jau ilgai klausote arba girdėjote pirmą kartą - kviečiami be jokių išlygų visi. 
     Kodėl apie visa tai rašau? Porą dainų A. Mickevičiaus bibliotekoje grojome ir mes - aš su nuostabia violončelininke Guoda. Ruošemės ištisas dvi repeticijas (per antrąją pramokom kartu groti Domanto "Lietaus kambarį"). Mat, Indrė manė, kad yra baisiai kietai nuspręsti, kad jau nori dalyvauti likus kokiai savaitei iki renginio, o tada dar sugalvoti ką groti. Guodą išmokėm tokių akrobatinių triukų kaip dainą pradėti metalofonu, įpusėti čele ir pabaigti metalofonu. Aš ja labai didžiuojuosi! :)
     Baisiai nepatogiai jaučiuosi, kad iš savo tendencijos ant scenos jaudintis Guodos net nepristačiau. Taip kad labai atsiprašau, Guoda!:)
     Yra dar vienas žmogus, kurio mano sąžinė visai nori atsiprašyti - Šarūnas Černiauskas. Šarūnai, sukarpiau Tavo ar tai su Tavimi straipsnį (ginkdie, netyčia). Kaip truputėlį su Tavim bendravusi ir tavo darbą visai gerbianti imu ir atsiprašau. Tiesiog taip jau ėmė ir nutiko, kad renginyje dar žadėjau skaityti porą eilių ir vienintelis po ranka buvęs popierinis jų variantas buvo Grajausko atsiųstas vasario mėnesio leidinys "durys". Šarūnai, pažadu sudėti į vietą ir perskaityti, man visai įdomu :)
    O po koncerto keturiese patraukėme į Gėlių gatvėje įsikūrusią kebabinę, kur už šešis litus galima gauti tik sąlyginai "mažą" vegetarinį kebabą, į kurį, jei turi, įdeda avinžirnių. Buvo labai skanu! Sako, vegetarų ten užsuka, bet kai keturi iš eilės užsisako po vegetarišką kebabą ir trečias iš jų dar paklausia, ar yra arbatos išsinešimui, pardavėjų akutės išsiplečia.
     Ačiū už vakarą ir drambliukus!


P.P.S. Po to paaiškėjo, kad straipsnis ne apie Š. Černiauską. :)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Apie homofobiją, žmogaus teisę į orumą ir profesinę (ne)etiką

Šiandien Facebook paskyroje Psichologė Ramunė Murauskienė (sunku išties sužvejoti jos diplomą, jei ji jį turi, nes nepriklauso LPS) atsirado įrašas, kuriame moteris nesmerkia, "bet" kalba apie dviejų moterų meilę ir geismą. Jei pats įrašas iš principo ir nediskredituoja visų homoseksualių asmenų situacijos, įvardydamas tik konkretų atvejį su dvejomis "pasimetusiomis" merginomis, kur dar galima ieškoti dviprasmiškumo,  tolesni psichologės komentarai yra stačiai homofobiški. Homoseksualūs žmonės vadinami ligoniais, turinčiais sutrikimų, žmonėmis, nuo kurių reikia apsaugoti savo vaikus.

Parodžius poniai pirštu į jos komentarus, kad tai - homofobija, ji skėsčioja rankomis ir visiems iš eilės teigia, kad kas ką nori matyti, tas tą ir mato, o ji, matai, nieko nesmerkia. Į kitų komentarus atsako, kad pašnekės su jais tada, kai jie patys turės vaikų (lyg tai kuo būtų susiję). Nebelabai lieka ką daryti tada, kai pradeda komentuoti heteroseksualios orientacijos asmenys, tur…

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…