Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Greitasis Autobusas, ketvirta dalis

IV dalis

Iš tiesų, važiavimas greitaisiais autobusais yra mistinė patirtis. Kartais keikiesi, mėgindamas įlipti, išlipti, iškristi, jau nešnekant apie tokius gėrius kaip pamėginti aktyvuoti bilietą.

Pastarosiomis dienomis žmonių elgesyje priimant sprendimus, susijusius su greitaisiais autobusais, pastebiu patinų sezono metu bruožus:
stotelėje visi sustoja užimdami startines pozicijas, išvesdami teoriją, kad štai šioje vietoje, autobusui sustojus, bus durys, tai aš įlipsiu pirmas! Žmonių elgesys šiaip laukiant stotelėje ir atvažiuojant greitajam kardinaliai pasikeičia. Beveik gali jausti, kaip jie pradeda skleisti konkuravimo kvapus. Jau supratus, kad autobusas nesustos prognozuotoje vietoje, visi įžūliai keičia savo pozicijas. Drąsiausieji pavasarinėtojai netgi rizikuoja būt nutrenkti veidrodėlių.

toks vat tas gyvenimas greituosiuose

Komentarai

  1. šitokį elgesį galima išvysti ir toli riedančiose autobusuose, į kuriuos jau pirmose stotelėse susigrūda pilnas ekipažas.
    kai pernai tekdavo važinėti 74 į naująją vilnią, net ir senutės nepasikuklindavo ištempti tavęs jau lipančio atgal į lauką, kad pirmosios užsikaltų sėdimą vietą.

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Dalykai, kuriuos girdžiu kas dieną

Pažiūrėk į

O tu nemanai, kad tau atsibos tie auskarai?

Nustok dažyt plaukus, nupliksi

Ilgi buvo gražiau

Mama, pažiūrėk į jos plaukus (nuostaba)

Ilgi buvo gražiau

Augink, tik nekirpk

Kada tu suaugsi?

Jėzau, negaliu žiūrėt!

O neskauda?

Tai kodėl tu taip save žaloji?

Tau gal dėmesio trūksta

Tokie, va, kaip tu, tenai eina

Visai nušiurę, atsiaugink (nušiurę, beje, nuo vaikystės)

Tokios tašės tiktai vaikams

Visai nuprotėjai

Aš galvojau, mano anūkėlė jau suaugo, jau nebe mėlynais plaukais, o va nusiėmei kepurę ir...