Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Negeisk svetimo džemperio, svetimos maikės

Nereikia ir sakyti, kad dauguma merginų mėgsta retsykiais įšokti į plačius marškinius, ypatingai namie ir sekmadieniais, arba kai taip jaučiasi. Lygiai taip, apdribę ir per dideli comfy megztiniai kartais yra absoliutus gėris, o kartais jie neprivalo būt xxl, užtenka to, kad vyriški.

Jei mergina tuo metu su niekuo nesusitikinėja, kažkaip neteko matyti, kad jai kas nors priskirtų santykius pagal jos nešiojamų marškinių kilmę: susitikinėja su Humana, su geriausiu draugu, su pažįstamu, pas kurį nakvojo.

BET jei mergina tuo metu susitikinėja, ir, neduok die, gauna marškinius iš savo geriausio draugo - tai yra didžiausia išdavystė, tai įaudrina vyrą be absoliučiai jokios logiškos priežasties - kaip man patvirtino keletas žmonių. Ir nesvarbu, kad žmogui, kurio drabužį nešioji, nejauti absoliučiai nieko romantiško, ar kad gavai tą drabužį kai per pūgą reikėjo eiti namo: tuo metu atleistina, bet, kai jau grįžti namo, tai, gink Die, daugiau neužsidėk.
Tačiau jei taip nutiks kad staiga teks kažkur neplanuotai pasilikti, ir ten miegoti bus tonas kartų patogiau su marškiniais - atitinka naktinius ir pan -, tada viskas kaip ir ok, ir jei vaikinas neturi papildomų marškinių, tai nekyla jokių ultra mega giga vajų.

Ar cool yra dėvėti savo vaikino dalykus? Jo, žiauriai.
Ar cool yra dėvėti extra comfy warm huge things? Jo.
Ir ne dėl tos pačios priežasties. Nešioti savo vaikino drabužius yra extra miela, tai duoda ir kažkokį romantinį prieskonį. Nešioti kitus vyriškus drabužius yra tas pats, kas nešioti savo kitus moteriškus drabužius. Kokį gi romantinį prieskonį gali duoti tau tavo paties drabužiai?

Tai ir nesuprantu. Šitas ženklinimas man atrodo keistas. Kas gali būt labiau alfa, negu turėti merginą, kuri renkasi gaminti maistą būtent tau, mylėtis būtent su tavimi, naktimis skambinti būtent tau, labiausiai rūpintis būtent tavimi, ir žinoti apie tave dalykus, kurių niekas nežino?
Kito žmogaus drabužis? Rimtai? You guys fucking serious out there?

Merginų santykis su drabužiais apskritai yra gerokai kitoks, nei vaikinų. Jei vaikinai drabužius vienas iš kito skolinasi tik laaabai prispyrus reikalui - toks vat tai alfa dalykas, drabužis gali santykiaut tik su vienu vyru -, tai merginos dažniausiai skolinasi drabužius į kairę ir į dešinę. Net jei pas mane liko draugės drabužiai nuo praeito jos apsilankymo, kai persirenginėjom prieš eidamos į barą, aš galėčiau juos užsidėt eidama į darbą ir tai yra OK. Kodėl? Nes mes mėgstam įvairius drabužius. Nes mes mėgstam apsirengt naujai. Taip, po to juos yra logiška išplauti. Bet tik tiek. Tuo metu, kai drabužis yra ant manęs, jis yra mano, mano, ir dar kartą mano. Kai marškiniai ant manęs atlieka naktinių funkciją, jie atlieka naktinių funkciją. Kai marškiniai šalia džinsų atlieka marškinių šalia džinsų funkciją, tai tą jie, po velnių, ir atlieka.

The heck su visais šitais dalykais?
O jei tu susitikinėji su mergina, kuri yra biseksuali, ir ji pasiskolino/gavo drabužį iš draugės? Kaip tada? Pagal logiką, hormonai irgi turėtų sukilti, huh. Bet kai gerai pagalvoji, merginoms tarpusavy keistis drabužiais yra normalu, netgi, sakyčiau, natūralu. Nes merginoms keistis drabužiais/gauti drabužių APSKRITAI yra normalu.
Nesvarbu, iš ko.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Apie homofobiją, žmogaus teisę į orumą ir profesinę (ne)etiką

Šiandien Facebook paskyroje Psichologė Ramunė Murauskienė (sunku išties sužvejoti jos diplomą, jei ji jį turi, nes nepriklauso LPS) atsirado įrašas, kuriame moteris nesmerkia, "bet" kalba apie dviejų moterų meilę ir geismą. Jei pats įrašas iš principo ir nediskredituoja visų homoseksualių asmenų situacijos, įvardydamas tik konkretų atvejį su dvejomis "pasimetusiomis" merginomis, kur dar galima ieškoti dviprasmiškumo,  tolesni psichologės komentarai yra stačiai homofobiški. Homoseksualūs žmonės vadinami ligoniais, turinčiais sutrikimų, žmonėmis, nuo kurių reikia apsaugoti savo vaikus.

Parodžius poniai pirštu į jos komentarus, kad tai - homofobija, ji skėsčioja rankomis ir visiems iš eilės teigia, kad kas ką nori matyti, tas tą ir mato, o ji, matai, nieko nesmerkia. Į kitų komentarus atsako, kad pašnekės su jais tada, kai jie patys turės vaikų (lyg tai kuo būtų susiję). Nebelabai lieka ką daryti tada, kai pradeda komentuoti heteroseksualios orientacijos asmenys, tur…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Lyčių lygybė ir smurtas šeimoje

Šiandien viename dideliame USA forume aptikau diskusiją, kuri yra dovana, duodanti dar ir dar (the gift that keeps on giving, taip skant). 
Klausimas forume skambėjo taip: jei moteris muša vyrą, ar jis turi teisę suduoti jai smūgį gindamasis?
Iš tos diskusijos supratau keletą dalykų:
1) Žmonės nežino, kas yra savigyna 2) žmonės nežino, kas yra lyčių lygybė 3) žmonės nežino/nesupranta etikos normų kurias reprezentuoja esami įstatymai.
Truputis USA statistikos, kadangi ir diskusija vyksta USA forume:
Lokaliai:
2017m. Baton Rouge, LA, įvykdyta 14 žmogžudysčių, siejamų su smurtu šeimoje. Tai yra 19% teritorijoje iš viso įvykdytų žmogžudysčių. Penktadalis. 10 iš 14 aukų šeimose smurtas buvo praneštas anksčiau.  USA mastu: Pagal FBI, moteris šeimoje patiria smurtą kas 15 sekundžių.Kas ketvirta moteris ir kas septintas vyras kenčia nuo stipraus smurto šeimoje. Besidomintiems, iš tikrųjų labai daug įvairios statistikos galima rasti Bureu of Justice puslapyje.

Kaip žmogus, kuris nesupranta, kaip…