Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Negeisk svetimo džemperio, svetimos maikės

Nereikia ir sakyti, kad dauguma merginų mėgsta retsykiais įšokti į plačius marškinius, ypatingai namie ir sekmadieniais, arba kai taip jaučiasi. Lygiai taip, apdribę ir per dideli comfy megztiniai kartais yra absoliutus gėris, o kartais jie neprivalo būt xxl, užtenka to, kad vyriški.

Jei mergina tuo metu su niekuo nesusitikinėja, kažkaip neteko matyti, kad jai kas nors priskirtų santykius pagal jos nešiojamų marškinių kilmę: susitikinėja su Humana, su geriausiu draugu, su pažįstamu, pas kurį nakvojo.

BET jei mergina tuo metu susitikinėja, ir, neduok die, gauna marškinius iš savo geriausio draugo - tai yra didžiausia išdavystė, tai įaudrina vyrą be absoliučiai jokios logiškos priežasties - kaip man patvirtino keletas žmonių. Ir nesvarbu, kad žmogui, kurio drabužį nešioji, nejauti absoliučiai nieko romantiško, ar kad gavai tą drabužį kai per pūgą reikėjo eiti namo: tuo metu atleistina, bet, kai jau grįžti namo, tai, gink Die, daugiau neužsidėk.
Tačiau jei taip nutiks kad staiga teks kažkur neplanuotai pasilikti, ir ten miegoti bus tonas kartų patogiau su marškiniais - atitinka naktinius ir pan -, tada viskas kaip ir ok, ir jei vaikinas neturi papildomų marškinių, tai nekyla jokių ultra mega giga vajų.

Ar cool yra dėvėti savo vaikino dalykus? Jo, žiauriai.
Ar cool yra dėvėti extra comfy warm huge things? Jo.
Ir ne dėl tos pačios priežasties. Nešioti savo vaikino drabužius yra extra miela, tai duoda ir kažkokį romantinį prieskonį. Nešioti kitus vyriškus drabužius yra tas pats, kas nešioti savo kitus moteriškus drabužius. Kokį gi romantinį prieskonį gali duoti tau tavo paties drabužiai?

Tai ir nesuprantu. Šitas ženklinimas man atrodo keistas. Kas gali būt labiau alfa, negu turėti merginą, kuri renkasi gaminti maistą būtent tau, mylėtis būtent su tavimi, naktimis skambinti būtent tau, labiausiai rūpintis būtent tavimi, ir žinoti apie tave dalykus, kurių niekas nežino?
Kito žmogaus drabužis? Rimtai? You guys fucking serious out there?

Merginų santykis su drabužiais apskritai yra gerokai kitoks, nei vaikinų. Jei vaikinai drabužius vienas iš kito skolinasi tik laaabai prispyrus reikalui - toks vat tai alfa dalykas, drabužis gali santykiaut tik su vienu vyru -, tai merginos dažniausiai skolinasi drabužius į kairę ir į dešinę. Net jei pas mane liko draugės drabužiai nuo praeito jos apsilankymo, kai persirenginėjom prieš eidamos į barą, aš galėčiau juos užsidėt eidama į darbą ir tai yra OK. Kodėl? Nes mes mėgstam įvairius drabužius. Nes mes mėgstam apsirengt naujai. Taip, po to juos yra logiška išplauti. Bet tik tiek. Tuo metu, kai drabužis yra ant manęs, jis yra mano, mano, ir dar kartą mano. Kai marškiniai ant manęs atlieka naktinių funkciją, jie atlieka naktinių funkciją. Kai marškiniai šalia džinsų atlieka marškinių šalia džinsų funkciją, tai tą jie, po velnių, ir atlieka.

The heck su visais šitais dalykais?
O jei tu susitikinėji su mergina, kuri yra biseksuali, ir ji pasiskolino/gavo drabužį iš draugės? Kaip tada? Pagal logiką, hormonai irgi turėtų sukilti, huh. Bet kai gerai pagalvoji, merginoms tarpusavy keistis drabužiais yra normalu, netgi, sakyčiau, natūralu. Nes merginoms keistis drabužiais/gauti drabužių APSKRITAI yra normalu.
Nesvarbu, iš ko.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Apie susilaikymą nuo ikivedybinių lytinių santykių: praėjusio rudens rašto darbas

Sveiki. Senokai nerašiau Jums psichologijos temomis. Todėl šiandien įkeliu šį tą, kuo iki šiol didžiuojuosi - savo pirmąjį rašto darbą, kurį rašiau dar prieš išeidama į akademines.

Rašto darbas šneka apie lytinės abstinencijos diskursus. Kaip minima ir darbe: per daug retai apie tai diskutuoja ateistai. Kam įdomu, palieku pasiskaityti:LIETUVOS SVEIKATOS MOKSLŲ UNIVERSITETAS MEDICINOS AKADEMIJA VISUOMENĖS SVEIKATOS FAKULTETAS
Pirmosios pakopos studijų programa SVEIKATOS PSICHOLOGIJA Susilaikymas nuo ikivedybinių lytinių santykių Dalyko,,Psichologijos įvadas” rašto darbas 1 kurso 1 grupės studentė Indrė Gegeckaitė Darbo vadovė Lekt. Vinga Indriūnienė  Kaunas, 2016

Įvadas
    Lytiniai santykiai - pirmaeilė daugumos religijų tema, ir būtent religinėse visuomenėse dažniausiai pabrėžiama susilaikymo, savęs „saugojimo“ svarba. Iš religijos ši tema taip pat yra išplitusi į plačiąją kultūrą, persmelktą sekso įvaizdžių įvairiausiuose kanaluose – spaudoje, televizijoje, muzikos industrijoje. Pasaulyje gimst…

Už senus laikus. Išpažintys.

Prieš porą dienų vaikščiojau parduotuvėje ir, skambant kažkokiai maloniai vasariškai muzikai, mane nunešė į Nostalgijos žemę. Ten buvo taip gera, šilta, jauku... Apglėbė visiška ramuma. Tarsi viskas aplink pasikeičia, spalvos patampa šiltesnės. Tarsi tu čia, kur ir buvai prieš tą dainą, bet ir ten. Koridoriuje tarp dviejų gyvenimų, žingsnis į vieną pusę - ir grįžti, kur ką tik buvai, žingsnis į kitą - ir paskęsi praeityje.     Paskęsi. Būtent. Tai yra tiksliausias žodis, kurį galima rasti. Čia toks memory-induced pleasurable asphyxiation.  Tuo metu gera, bet su laiku gali nužudyt, kiekvienąsyk primenant, kad dabar viso to neturi. Kiekvienąsyk menkinant tai, ką dabar turi. Kiekvienąsyk tikinant save, kad tai, ką turėjai, buvo tobula. O žinot, kaip būna su tom tobulybėm: jos tiesiog neegzistuoja.

    Tas jausmas, turbūt, apima, nes širdis vis dar gyja. O aš, tiesą sakant, netikiu dviem dalykais: kad galima nustoti mylėt, ir kad širdis visiškai užgyja. Man atrodo, kad su laiku mes t…

Dalykai, kuriuos girdžiu kas dieną

Pažiūrėk į

O tu nemanai, kad tau atsibos tie auskarai?

Nustok dažyt plaukus, nupliksi

Ilgi buvo gražiau

Mama, pažiūrėk į jos plaukus (nuostaba)

Ilgi buvo gražiau

Augink, tik nekirpk

Kada tu suaugsi?

Jėzau, negaliu žiūrėt!

O neskauda?

Tai kodėl tu taip save žaloji?

Tau gal dėmesio trūksta

Tokie, va, kaip tu, tenai eina

Visai nušiurę, atsiaugink (nušiurę, beje, nuo vaikystės)

Tokios tašės tiktai vaikams

Visai nuprotėjai

Aš galvojau, mano anūkėlė jau suaugo, jau nebe mėlynais plaukais, o va nusiėmei kepurę ir...