Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

pats netolerantiškiausias įrašas

Užknisot. Su visom savo popsiškom įmantrybėm ir besaikiais tuo prikimštais pavyzdžiais, nuo demotyvacijų iki "Only know you love her when you love her go" ir "vertinam tik tada, kai prarandam".
Ir dar su savo fuckin' meilėm pagal kraujo grupę, zodiako ženklą, ir straipsniais "kaip žinoti, ar skirti jam dėmesio".
Nepasuokit ant visos visuomenės savo asmeninių neurotizmų, jei tesugebat vertinti tik praradę, ir kiekvieną dieną, kartodami šitą teiginį nesusimąstot "bliamba, tai jeigu jau vertinam tik praradę, tai gal reikia kažką keist?".
Santykiai sudėtingas dalykas, bet labiausiai priklausąs tikrai ne nuo kraujo grupės. Nuo jūsų ir to kito žmogaus pastangų, tarpusavio supratimo, kuris išsiaškinamas pamažu, bendraujant ir skiriant vienas kitam dėmesį ir kantrybę.
Paskutinįsyk kai pas mus buvo užsukusi karjeros koordinatorė, liepė parašyt, kokių norų prašytume iš auksinės žuvelės ir konstatavo, kad tai sako labai daug apie mūsų asmenines savybes. Parašiau, kad nori Canon 24-70 F2.8, Geros pajungiamos gitaros ir dar kažko iš tos pusės. Tai pagal ją čia materializmas, o pagal mane aš turiu santykius, kuriuos saugau, kūrenu ir puoselėju, ir žinau, kad jie taip daug mano valioje, kad jokia auksinė žuvelė čia nepadės, o ką jau šnekėt, kad tuos santykius tai turiu, tai kam jų prašyti?
Tas mėginimas pasirodyt lyriškai verksmingam man yra nesuvokiamas ir mano kantrybės taurė pratrūko. Susimąstykit, kažkas tikrai negerai, jeigu ieškot, kam suverst visą kaltę, tik ne sau patiem, "like"'indami ir dalindamiesi tokiom nesąmonėm. Net jeigu santykiai ir priklausytų nuo kraujo grupės, tai nuo jūsų pastangų priklausytų tik 99.9% labiau.
Visi skundžiasi kaip visa kada nors baigiasi ir prasideda kažkoks durnas verkšlenimas kaip "vertinam tik kai pasibaigia". Dar sykį pažiūrėkit į šitą sakinį. Paprastai, kai suvokiam, kad norim į tualetą, tai einam į tualetą. Nu kodėl šitas atvejis toks išskirtinis? Suvoki, kad buvai durnas, ir stengiesi tokiu nebebūt, o ne skatint visuomenėj savo durnus neurotizmus. Viešpatie.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…

Apie homofobiją, žmogaus teisę į orumą ir profesinę (ne)etiką

Šiandien Facebook paskyroje Psichologė Ramunė Murauskienė (sunku išties sužvejoti jos diplomą, jei ji jį turi, nes nepriklauso LPS) atsirado įrašas, kuriame moteris nesmerkia, "bet" kalba apie dviejų moterų meilę ir geismą. Jei pats įrašas iš principo ir nediskredituoja visų homoseksualių asmenų situacijos, įvardydamas tik konkretų atvejį su dvejomis "pasimetusiomis" merginomis, kur dar galima ieškoti dviprasmiškumo,  tolesni psichologės komentarai yra stačiai homofobiški. Homoseksualūs žmonės vadinami ligoniais, turinčiais sutrikimų, žmonėmis, nuo kurių reikia apsaugoti savo vaikus.

Parodžius poniai pirštu į jos komentarus, kad tai - homofobija, ji skėsčioja rankomis ir visiems iš eilės teigia, kad kas ką nori matyti, tas tą ir mato, o ji, matai, nieko nesmerkia. Į kitų komentarus atsako, kad pašnekės su jais tada, kai jie patys turės vaikų (lyg tai kuo būtų susiję). Nebelabai lieka ką daryti tada, kai pradeda komentuoti heteroseksualios orientacijos asmenys, tur…