Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

pats netolerantiškiausias įrašas

Užknisot. Su visom savo popsiškom įmantrybėm ir besaikiais tuo prikimštais pavyzdžiais, nuo demotyvacijų iki "Only know you love her when you love her go" ir "vertinam tik tada, kai prarandam".
Ir dar su savo fuckin' meilėm pagal kraujo grupę, zodiako ženklą, ir straipsniais "kaip žinoti, ar skirti jam dėmesio".
Nepasuokit ant visos visuomenės savo asmeninių neurotizmų, jei tesugebat vertinti tik praradę, ir kiekvieną dieną, kartodami šitą teiginį nesusimąstot "bliamba, tai jeigu jau vertinam tik praradę, tai gal reikia kažką keist?".
Santykiai sudėtingas dalykas, bet labiausiai priklausąs tikrai ne nuo kraujo grupės. Nuo jūsų ir to kito žmogaus pastangų, tarpusavio supratimo, kuris išsiaškinamas pamažu, bendraujant ir skiriant vienas kitam dėmesį ir kantrybę.
Paskutinįsyk kai pas mus buvo užsukusi karjeros koordinatorė, liepė parašyt, kokių norų prašytume iš auksinės žuvelės ir konstatavo, kad tai sako labai daug apie mūsų asmenines savybes. Parašiau, kad nori Canon 24-70 F2.8, Geros pajungiamos gitaros ir dar kažko iš tos pusės. Tai pagal ją čia materializmas, o pagal mane aš turiu santykius, kuriuos saugau, kūrenu ir puoselėju, ir žinau, kad jie taip daug mano valioje, kad jokia auksinė žuvelė čia nepadės, o ką jau šnekėt, kad tuos santykius tai turiu, tai kam jų prašyti?
Tas mėginimas pasirodyt lyriškai verksmingam man yra nesuvokiamas ir mano kantrybės taurė pratrūko. Susimąstykit, kažkas tikrai negerai, jeigu ieškot, kam suverst visą kaltę, tik ne sau patiem, "like"'indami ir dalindamiesi tokiom nesąmonėm. Net jeigu santykiai ir priklausytų nuo kraujo grupės, tai nuo jūsų pastangų priklausytų tik 99.9% labiau.
Visi skundžiasi kaip visa kada nors baigiasi ir prasideda kažkoks durnas verkšlenimas kaip "vertinam tik kai pasibaigia". Dar sykį pažiūrėkit į šitą sakinį. Paprastai, kai suvokiam, kad norim į tualetą, tai einam į tualetą. Nu kodėl šitas atvejis toks išskirtinis? Suvoki, kad buvai durnas, ir stengiesi tokiu nebebūt, o ne skatint visuomenėj savo durnus neurotizmus. Viešpatie.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Apie homofobiją, žmogaus teisę į orumą ir profesinę (ne)etiką

Šiandien Facebook paskyroje Psichologė Ramunė Murauskienė (sunku išties sužvejoti jos diplomą, jei ji jį turi, nes nepriklauso LPS) atsirado įrašas, kuriame moteris nesmerkia, "bet" kalba apie dviejų moterų meilę ir geismą. Jei pats įrašas iš principo ir nediskredituoja visų homoseksualių asmenų situacijos, įvardydamas tik konkretų atvejį su dvejomis "pasimetusiomis" merginomis, kur dar galima ieškoti dviprasmiškumo,  tolesni psichologės komentarai yra stačiai homofobiški. Homoseksualūs žmonės vadinami ligoniais, turinčiais sutrikimų, žmonėmis, nuo kurių reikia apsaugoti savo vaikus.

Parodžius poniai pirštu į jos komentarus, kad tai - homofobija, ji skėsčioja rankomis ir visiems iš eilės teigia, kad kas ką nori matyti, tas tą ir mato, o ji, matai, nieko nesmerkia. Į kitų komentarus atsako, kad pašnekės su jais tada, kai jie patys turės vaikų (lyg tai kuo būtų susiję). Nebelabai lieka ką daryti tada, kai pradeda komentuoti heteroseksualios orientacijos asmenys, tur…

Lyčių lygybė ir smurtas šeimoje

Šiandien viename dideliame USA forume aptikau diskusiją, kuri yra dovana, duodanti dar ir dar (the gift that keeps on giving, taip skant). 
Klausimas forume skambėjo taip: jei moteris muša vyrą, ar jis turi teisę suduoti jai smūgį gindamasis?
Iš tos diskusijos supratau keletą dalykų:
1) Žmonės nežino, kas yra savigyna 2) žmonės nežino, kas yra lyčių lygybė 3) žmonės nežino/nesupranta etikos normų kurias reprezentuoja esami įstatymai.
Truputis USA statistikos, kadangi ir diskusija vyksta USA forume:
Lokaliai:
2017m. Baton Rouge, LA, įvykdyta 14 žmogžudysčių, siejamų su smurtu šeimoje. Tai yra 19% teritorijoje iš viso įvykdytų žmogžudysčių. Penktadalis. 10 iš 14 aukų šeimose smurtas buvo praneštas anksčiau.  USA mastu: Pagal FBI, moteris šeimoje patiria smurtą kas 15 sekundžių.Kas ketvirta moteris ir kas septintas vyras kenčia nuo stipraus smurto šeimoje. Besidomintiems, iš tikrųjų labai daug įvairios statistikos galima rasti Bureu of Justice puslapyje.

Kaip žmogus, kuris nesupranta, kaip…