Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Padaryk truputį daugiau

Skelbiu akciją!
Akcija labiausiai aktuali visokio plauko tinginiams - pradedant tais, kurie nemėgsta plauti indų, skalbti ar dar ko nors (kad ir susilankstyti savo rūbų) ir galiausiai randa save toje situacijoje, kai reikia visko padaryti daug, tai atrodo baisiai sunkus ir varginantis darbas, tada dar truputį palaukia (gal visgi tie daiktai susitvarkys patys?), o tada neišvengiamai imasi bjauraus darbo.
Yra būdų palengvinti šią gyvenimo situaciją, ir genai čia nėra svarbiausias dalykas.
Tad skelbiu akciją "padaryk truputį daugiau", darydama čiut čiut daugiau visame, ką darau. Jeigu piešiu ir neišeina, gal galiu tam skirti dar penkioliką minučių? Jei šoku per kūno kultūrą ir pavargau, gal visgi galiu dar truputį lėtai, ramiai ir atsipalaidavusi pašokti? Jei išploviau vieną puodelį, tai gal visgi pavyktų išplauti ir antrą?
Darbai pradeda riedėti nuo kupros. Jausmas vertas pabandymo.

Kaip žinoma, įpročiui susiformuoti, mokslu pripažinta, reikia apie 40 dienų. Kas su manim?

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Dalykai, kuriuos girdžiu kas dieną

Pažiūrėk į

O tu nemanai, kad tau atsibos tie auskarai?

Nustok dažyt plaukus, nupliksi

Ilgi buvo gražiau

Mama, pažiūrėk į jos plaukus (nuostaba)

Ilgi buvo gražiau

Augink, tik nekirpk

Kada tu suaugsi?

Jėzau, negaliu žiūrėt!

O neskauda?

Tai kodėl tu taip save žaloji?

Tau gal dėmesio trūksta

Tokie, va, kaip tu, tenai eina

Visai nušiurę, atsiaugink (nušiurę, beje, nuo vaikystės)

Tokios tašės tiktai vaikams

Visai nuprotėjai

Aš galvojau, mano anūkėlė jau suaugo, jau nebe mėlynais plaukais, o va nusiėmei kepurę ir...