Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip Indrė saulėtekį medžiojo

     Sveiki, esu Indrė ir gyvenu Vilniuje. Neįsivaizduoju, kiek iš mane skaitančių mane pažįsta, tai vat, prisistatau.
     Jau seniai taip mažai nemiegojau. Vakar teko pabuvoti Konstitucijos prospekte, priešais swedbank  diplomato Sugiharos garbei įrengtame sakurų (japoniškų vyšnių) sode. Tiesa, daugelis ten esančių vyšnių toli gražu ne japoniškos rožiniais žiedais pražydusios sakuros, bet mums iš vaizdo artimesnės ir žydi baltais žiedukais. Žodžiu, apie visą sodą įrašą (tokį rimtesnį) žadu raštelti vėliau.
     Žmonių vakar ten buvo kaip pri...ėję galingai daug. Nutariau, kad saulei kylant ir kai ten tuščia, būtų labai jėga pafotografuoti, susižiūrėjau grafikus, kas kaip kada. Susigooglinau, kada teka saulė, rašo 05:30. Namie dar buvo rimta diskusija, ar tuo metu būna vos pradėję švisti, ar jau galingai nušvitę. Išsiaiškinom, kad vos pradėjus švisti (ir buvom visiškai neteisūs).
     Radau maršrutą, su kuriuo ten turėčiau būt lygiai 05.30, sakau gal spėsiu. Atsikeliu ryte miegojus super mažai, įlendu į kažkokius drabužius, pasiimu į lauką arbatos (ir, laimei, kelionėje skaityti Tolkien'o Silmarilijoną). Nuvažiuoju Dievas žino kur vežančiu 25 autobusu iki spaudos rūmų ir ten laukiu devinto. Peržvelgiu grafikus ir devintas ten nevažiuoja. Lauke jau rimtai aušta, Konstitucijos prospekto pusėje dar rimčiau.
     Apsisukau, nuėjau į kitą stotelę ir parvažiavau namo. Pliusas - anksti atsikėliau. Minusas - dėl to rytinio tikslo paaukojau tikrai daug šiandien neatgaunamo miego. Na, bent jau perpiet laukia miela fotosesija, namie miega mylimas vyras ir eisiu taisyti skanių salotų be ridikėlių, nes turguj tokių idiotų, kurie šeštą ryto pardavinėja ridikėlis, deja, nemačiau.

Užtat įmetu vakarykščių sodų nuotraukų.


Su meile,
Elfai.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Du žingsniai į priekį, vienas atgal

Radau savo svajonių darbą. Nuo praėjusių metų turėjau trumpą, bet intensyvų romaną su kava. Taip, kavos aparatas virtuvėje prie to stipriai prisidėjo. Bet labiau prisidėjo tai, kad visą laiką dirbau tam, kad kažkas gautų tobulą puodelį kavos. Ir jaučiuosi paaugusi. Tiek karjeros prasme, tiek asmeniškai.Galbūt ir neturėčiau būti, dauguma žmonių, su kuriais atsisveikinama per/po bandomojo, taip nesijaučia. Bet visgi. Net jei radau svajonių darbą ir šį praradau, aš kažką radau.O žmogui kaip man kažką rasti yra be galo reta ir be galo svarbu. I get it. Niekam nereikia problematiškų žmonių, niekam nereikia sergančių žmonių. Ir kai susirgau paskutinį kartą, žinojau, kad nėra daug ko tikėtis.Tačiau tuo metu mano sveikata man buvo prioritetas, antrasis - darbas, kurio man ir reikėjo ir kurį be galo mylėjau.Kai pabundi ryte sukaustytas ir negali pajudėt dar valandą, suvoki, kad čia baigiasi tavo galimybių ribos. Kad ilgai taip nebebus. Ir kai dar po poros rytų galutinai pratrūksti, suvokdamas,…

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki.
Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą.

•ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais.
Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.

Dalykai, kuriuos girdžiu kas dieną

Pažiūrėk į

O tu nemanai, kad tau atsibos tie auskarai?

Nustok dažyt plaukus, nupliksi

Ilgi buvo gražiau

Mama, pažiūrėk į jos plaukus (nuostaba)

Ilgi buvo gražiau

Augink, tik nekirpk

Kada tu suaugsi?

Jėzau, negaliu žiūrėt!

O neskauda?

Tai kodėl tu taip save žaloji?

Tau gal dėmesio trūksta

Tokie, va, kaip tu, tenai eina

Visai nušiurę, atsiaugink (nušiurę, beje, nuo vaikystės)

Tokios tašės tiktai vaikams

Visai nuprotėjai

Aš galvojau, mano anūkėlė jau suaugo, jau nebe mėlynais plaukais, o va nusiėmei kepurę ir...