Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Tiems, kurie pasideda gyvenimą į spintelę

Yra vienas dalykas, kurio aš nesuprantu.
Kiek iš jūsų absoliučiai atskiria savo darbą ir savo asmeninį gyvenimą? Pagal kai kurių žmonių požiūrį žmogui darbe reiktų suteikti antrą tapatybės kortelę, grynai darbui. Su švaria praeitim, be jokių mylimųjų, be mamų ir tėčių ir draugų. Sukurti antrą asmenybę, kuri ateina tik iš namų ir tik į namus iš darbo pareina, pusryčiauja pietauja ir vakarieniauja viena, ta asmenybė. Žodžiu- visas tipinis gyvenimas, tik tiek, kiek gali žinoti ir puikiai supranta kiti: Tu atsikeli bute (kurį pirkai arba nuomoji, jis - būtinai savotiškai tavo), palendi po dušu (niekas nešneka, ar ten vonia, ar dušas ir kiek laiko ten būni), papusryčiauji (niekam iš tiesų nesvarbu kuo, ir darbe draudžiama, net jei labai nori, užsiminti "kaip skaniai šįryt valgiau!", nes nevalgoma skaniai arba neskaniai, juk tiesiog valgoma). Apsirengi ir išeini į darbą, niekas iš tiesų nežino kokiu transportu, nes čia jau tektų atskleisti dalį žmogaus požiūrio, įsitikinimų, finansinės padėties, ir, lygiai taip pat, apytikslę gyvenamosios vietos lokaciją.
Kiek iš jūsų iš tiesų šitaip gyvena darbe? Nieko apie save nepasakydami ? Be jokių auskarų, nes jie gali būti nuorodos į santykius?

Žodžiu, pažįstu žmogų, kuris beprotiškai skundėsi, kad į darbą atnešė gėlių. Tebūnie, darbe reikia diskretiškumo ir į darbą neateisi su treningais, bet tai nereiškia, kad darbe tu turi antrą tapatybę. Tu negali ateiti į darbą ir pasidėti savo gyvenimo į spintelę, jau vien dėl to, kad tai to paties gyvenimo nuopelnas - kad išvis esi, kad esi čia ir kad dirbi šitą darbą. Tai tavo per šį gyvenimą įgytų savybių dėka net ir diskretiškai, tu bendrauji tam tikromis manieroms. Į tam tikrą pusę persiskiri ir susišukuoji plaukus.
Tu negali tiesiog ateiti ir numesti savo gyvenimo į spintelę, net jei kolektyvas bjaurus. Kai kolektyvas siaubingas (aš vis dar nesuprantu, kam tokioje vietoje dirbti), tai iš tavo nebendravimo lygio ir matosi, kad jis tau siaubingas. O tai - jau vėl asmeninės emocijos iš asmeninio gyvenimo.
Jeigu viską siaubingai slepi nuo darbuotojų, tai pasimerk tas gėles ir nueik toliau dirbti. Tai, kad tau atnešė gėlių, yra tavo asmeninis gyvenimas, bet kad neatnešė - irgi.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

100 faktų apie mane

Šimtas faktų apie mane 1. Dažniausiai nevalgau mėsos 2. Domiuosi Miley Cyrus . Nepaisant fakto, kad bent 80% jos muzikos man yra absoliučiai neklausoma, ji man vis dar graži ir bais įdomus žmogus. 3. Mėgstu susipažint su įvairiausio plauko žmonėm ir būdama perdėm sociali pirmą susitikimo dieną visą kartu bastytis arba diskutuoti ir t.t. 4. Paskutinis geras žiūrėtas filmas – „ Constantine “, 2005 5. Dažniausiai net netyčia į mano rankas pakliuvus kokiai temai imu ir nors paviršutiniškai pasidomiu ja labiau – paskutinės dvi buvo 07-08m. ekonomikos krizė (visokiausi The margin call ir Too big to fail ) ir formulės vienas legendos ( Senna; Rush ) 6. Šiemet pirmą sykį dalyvavau rinkimuose ir žadu tą daryti visuomet ateity 7. Kiečiausias naujas išmoktas patiekalas buvo bulvių ir baltųjų ridikų troškinys-apkepas grietinėlės padaže 8. Turiu ask.fm paskyrą ir dažniausiai gėriuosi klausimais, kurių man niekas nerašo http://ask.fm/IndreGegeckaite 9. Tik...

Kaip teisingai kabinti paną

Taigi, taip jau nutiko, kad šiandien vakarop ėjau pro indų restoraną ir užsimaniau palyginti savo iki šiol ragautus mėgstamus indiškus patiekalus su jų indiškais patiekalais. Pasiėmiau iš draugės knygą kad turėčiau ką skaityti laukdama maisto (Jungo Raudonąją knygą, reiki gi pagaliau ką nors Jungo perskaityti), ir mane atsisėdusią ir mėginančią skaityti užkalbino padavėjas. Įdomu yra gal ir tai, kad pradžioje pamatęs, kad skaitau paklausė ar patylinti muziką, bet po to jau gi pradėjo klausinėti ką skaitau, ar mėgstu skaityti ir t.t. Nu ir užsikalbėjom. Apie indiškus filmus, visokiausias knygas, Lietuvą, Sanskritą, indišką maistą... Užsikalbėjom, kalbėjimo metu pavalgiau, susimokėjau už vakarienę. Ir man pasiūlė apsikeisti Facebook ar šiaip kokiais kontaktais, cituoju, "filmų rekomendacijoms". Aš - žmogus draugiškas. Apsikeičiu. Tik išeinu iš restorano, ateina pirma žinutė - kaip faina buvo susipažinti. Tada ateina antra - filmo rekomendacija. Tada trečia - "mes galėtume ...

Elektroninio pašto etiketas.

Sveiki. Ką domina, įkeliu savo darbelį apie elektroninio pašto etiketą. •        ĮŽANGA Kiekvieną dieną mus supa elektroninės technologijos. Kaip kadaise bendravimą akis į akį ėmė atstoti bendravimas telefonu, taip dabar bendravimą telefonu keičia bendravimas kompiuterio pagalba. Interneto tinklas naudojamas įvairiems tikslams: skleisti reklamą, ieškoti informacijos, bendrauti su verslo partneriais. Pastarąjį bendravimą ir aptarsiu šiame darbe.